• ЗАТИШНА ДОМІВКА

  Кожен з нас хоче жити у красивому, зручному та безпечному домі.
  Ми вважаємо своїм пріоритетом, створення всіма можливими засобами, гармонійного середовища для повсякденного життя Вашої родини.

  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • МИ ЗА ЕКОЛОГІЮ

  Ми впроваджуємо сучасні енергоефективні технології, які дозволяють нам раціонально використовувати ресурси.

  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • ЦІННІСТЬ ПОВАГИ

  Гарна освіта та виховання в усі часи цінувалися понад усе в людській особистості. Будинок - це окремий всесвіт, в якому взаєморозуміння й ввічливість сусідів стають необхідною основою для здорового мікроклімату.

  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • СПОРТ ЦЕ ЗДОРОВ'Я

  Наші дитячі та спортивні майданчики створюють прекрасну можливість вести здоровий спосіб життя і дозволяють зробити спорт своєю потребою та доброю звичкою.

Ласкаво просимо до компанії «BONA VITA»!

Тільки для клієнтів компанії

Живи справжнім - «Carpe diem»

Сім'я

Сімейні цінності посідають, поза сумнівом, найважливіше місце у системі життєвих пріоритетів кожного з нас. «Bona Vita» цілеспрямовано підготувала серію проектів, орієнтованих на розвиток і зміцнення повноцінних та здорових стосунків у сім'ї.

Детальніше

Екологія

Керуюча компанія «Bona Vita» ставить перед собою ряд завдань, спрямованих на енергозбереження - ми впроваджуємо сучасні енергоефективні технології, які дозволяють раціонально використовувати ресурси.  


Детальніше

Освіта

Хороша освіта для кожного з нас - запорука благополуччя та основа вірних уявлень про життя. Освітні програми, які пропонує компанія Bona Vita», зможуть задовольнити найрізноманітніші потреби наших мешканців.


Детальніше

ЧОТИРИЛИСНИК

Символом компанії "Bona Vita" є чотирилисник . Цей знак має безліч метафоричних смислів, у тому числі містичних і сакральних. Він уособлює силу, могутність, досконалість. Його сутність полягає у поєднанні чотирьох стихій - повітря, води, землі та вогню, які в свою чергу, ототожнюються з надією, удачею, здоров'ям і вірою.

Ці складові втілюються для нас у принципах і цінностях, на яких заснована діяльність компанії "Bona Vita" та у виконанні завдань, які ми ставимо перед собою.

Сімейні цінності, освіта, екологія та спорт - саме в цих напрямках ми маємо намір розвивати діяльність компанії. Наше глибоке переконання, що спираючись саме на ці принципи, ми зможемо створити особливу систему взаємовідносин між людьми, які мешкають у наших будинках, з усіма можливостями та послугами наданими компанією "Bona Vita".

Сподіваємося, що атмосфера, яку ми створюємо, зробить проживання в нових будинках компанії "Стікон" благополучним, комфортним і гармонійним.

Наша команда

 • «Новий будинок є складним організмом, в якому всі системи повинні функціонувати злагоджено та безвідмовно. Моя мета забезпечити йому повноцінне життя і тримати високий рівень обслуговування та контролю ».

  Андрій Маслов

  Головний інженер КК «Bona Vita» ЖК «Нагорний», ЖК «Французький», ЖК«Балківський»
 • «Професіоналізм та ефективність – для мене синоніми. Я легко генерую та втілюю свої ідеї в життя, матеріалізую будь-які рішення на благо мешканців, адже моя місія – забезпечувати якісну роботу будинку та робити мешканців щасливішими».

  Вікторія Кержаєва

  Директор КК «Bona Vita» ЖК REAL PARL
 • "Моя професія - моє покликання, я роблю свою справу якісно та з душею, контролюю роботу величезного механізму, що своєю чергою забезпечує комфорт для кожного мешканця нашого будинку".

  Дмитро Чиж

  Головний інженер КК «Bona Vita» ЖК REAL PARL
 • «Я людина, яка знає всі тонкощі своєї справи, насолоджуюся процесом роботи та досягаю високих результатів, щоб забезпечити якісну та ефективну роботу нашого комплексу».

  Олександр Руднєв

  Директор КК «Bona Vita» КА «Олімпійський»

НАДІЙНІСТЬ

«Стікон» - це компанія, яка стабільно працює на будівельному ринку Одеси з 1967 року. Тільки за останні 15 років до експлуатації введено понад 60 будівель загальною площею понад 700 000 кв.м.

ЯКІСТЬ

2008 року «Стікон» отримав міжнародний сертифікат якості ISO 9001, що дозволяє будувати об'єкти не лише в Україні, а й за її кордонами.

ДОВІРА

Наша стратегія заснована на соціальній відповідальності - дотримання прав та інтересів інвестора на ринку нерухомості та будівництва житла. Ми гарантуємо професіоналізм і компетентність в нашій роботі.

ЛЮБОВ

Любов - наш принцип. Коли робимо свою справу з любов'ю, то й інші відчувають добрі, щирі та теплі наміри. Будинок - це окремий всесвіт, в якому взаєморозуміння і ввічливість сусідів стають необхідною основою для здорового мікроклімату.

ПОРЯДОК

Порядок - наш фундамент. І це не тільки той життєвий лад, який нас оточує, це ще й внутрішня структура нашої особистості, наші думки, наші вчинки. Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Аби нас оточував порядок, почнімо із самих себе. Тоді разом ми встановимо кращий - «світовий порядок» в наших будинках!

ПРОГРЕС

Прогрес - це наша мета. Постійний рух вперед, і у той самий час – уміння розширити межі сприйняття, відійти від звичних схем мислення, довіритися новому. І тоді ми зможемо разом впровадити інновації.