Встановлення зовнішнього блоку кондиціонера необхідно виконувати згідно з розробленим проектом ТОВ «Стікон» після отримання копії у адміністраторів КК «Бона Віта». Дренаж від зовнішнього блоку необхідно виводити у внутрішньоквартирну каналізаційну систему згідно з проектом. Зовнішні отвори після прокладення шлангів від компресора, необхідно герметизувати на товщину облицювальної цегли, щоб уникнути підпору холодного повітря.

Свердління несучих залізобетонних конструкцій заборонене на глибину понад 20 мм (захисний шар бетону), для уникнення пошкодження арматури, що може призвести до порушення несучих здібностей з / б конструкцій.

Згідно з п. 9.3. ДБН В.2.2-15: 2019 висота огорожі балконів і лоджій повинна бути не менше 1200 мм.

Згідно з ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт», п.8.14: «При проектуванні реконструкції, капітальних ремонтів і перепланувань окремих квартир заборонені:

  • -утеплення та скління існуючих балконів і лоджій;
  • -прибудування нових і розширення існуючих балконів і лоджій, їх скління;
  • -обладнання нових віконних прорізів і розширення існуючих віконних і балконних прорізів;
  • - зміна форм і кольорів віконних рам і балконних дверей».

Згідно з ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт», п.8.11: «Забороняється при реконструкції та капітальному ремонті розміщувати кухні та санвузли (ванні кімнати, туалети) над і під житловими кімнатами».

Штроблення несучих залізобетонних конструкцій заборонене на глибину понад 20 мм (захисний шар бетону), лоя уникнення пошкодження арматури, що може призвести до порушення несучих здібностей з / б конструкцій.

Згідно з ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт» при проектуванні реконструкції житлових будинків допускається зміна їх фасадів, яка повинна мати системний характер, єдиний для всього будинку, а також обладнання вхідних груп до вбудованих (прибудованих) приміщень тільки відповідно до архітектурно-планувальних завдань.

Демонтувати вентилятор і пожежний клапан категорично заборонено з огляду на пожежну безпеку. Вентилятор «Vents» ВНВ-1 80КП, встановлений для примусової вентиляції з кухонь і санвузлів, має протипожежний клапан із заслінками, які спрацьовують при перевищенні температури +72 ℃ і перешкоджають поширенню диму та вогню до вище і нижче розташованих квартир. Таким же чином працює і пожежний клапан СОМ-125, до якого через гофру приєднується витяжка над плитою.

Дана конструкція покрівлі забезпечує повною мірою гідро-, паро- та теплоізоляцію в квартирах, розташованих на верхніх поверхах житлових комплексів.